Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

0505 263 82 37
OKUL MALZEMELERİ » Güvenlik Ürünleri

Okul Kapı Sabitleme Kilidi Üçgen Anahtarlı

:
475.00TL
Stok 99+
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 3gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
Sepete Ekle

Ürün Açıklamaları

OKİL KAPI SABİTLEME KİLİT SİSTEMİ NEDİR?

OKİL Kapı Sabitleme Kilit sistemi, başta tüm kamu binaları olmak üzere özellikle okullarımızda yoğun olarak kullanılan sınıf kapıları için tasarlanmış kapıyı duvara kilitleyerek sabitleyen;  bir kilit mekanizmasıdır.

Okil Kapı Sabitleme Kilit Sistemi, kapı hareketliliğinin önlenemediği her yerde kullanılabilir. Okil Kapı Sabitleme Kilit Sistemi,mıknatıslı yada basit bir şekilde kapıyı tutan bir mekanizma değildir. Okil Kapı Sabitleme Kilit Sistemi, kapıyı duvarda kilitleyen özel bir kilit sistemidir. Onu yalnızca siz açabilirsiniz. Kilitlemek için geriye itmeniz yeterlidir. Bina içerisinde kaç kilit olursa olsun hepsini açmanız ve kullanmanız için bir anahtar yeterlidir.

OKİL KAPI SABİTLEME KİLİT SİSTEMİNİN

 EN ÖNEMLİ AMAÇLARI •    Okul Giriş Kapılarının, bahçe kapılarının ve özellikle sınıf kapılarının neden olduğu yaralanma ve travmaları önleyerek öğrencilerimizin daha güvenli ortamlarda eğitim görmelerini sağlamak, •    Öğrenciler tarafından bir oyun aracı olarak kullanıldığı için çok çabuk yıpranan, sürekli bakımı yapılan ve her yıl okullarımızı binlerce lira zarara uğratan sınıf kapılarının ve duvarlarının zarar görmesini engellemek; okullarımızın ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmak, amaçlarıyla geliştirilmiştir. 

 

OKİL KAPISABİTLEME KİLİT SİSTEMİ NASIL KULLANILIR? 

Uygulama, teneffüs başlangıcında öğretmenin kapıyı duvara sabitleyerek kilitlemesi ve ders başlangıcına kadar kapının açık kalması prensibine dayanır.Kapının açık kalması ve öğrenciler tarafından kapatılamaması  bir çok olumsuzluğun ortadan kalkmasını sağlamıştır.   ANAHTARLI KULLANIM:   Öğretmen, dersin bitimi ve teneffüsün başlamasıyla birlikte kapıyı sadece basit bir şekilde geriye doğru iterek duvara monte edilmiş kilit mekanizmasına kilitler.  Teneffüsün bitimi ve dersin başlamasıyla birlikte öğretmen kendisinde bulunan anahtar ile kolay bir şekilde kapıyı açar ve normal haline getirir. Bütün kilitler tek bir anahtar tarafından açılmaktadır. Bu yönüyle öğretmenimiz bir den  çok sınıfta derse girse bile  sadece bir tane  anahtar kullanmaktadır.Kilit Sisteminin Kilitlenmesi için sadece kapının itilmesi yeterlidir.Dolayısıyla kilitlemek için anahtar kullanılmaz. Anahtar açmak için kullanılmaktadır.    

OKİL Kilit,  üretim hatasındankaynaklı arızalar için 5 yıl garanti kapsamındadır.

OKİL   KİLİT SİSTEMİNİN TEST SONUÇLARI  

1)   Basit  bir hareketle kilitlenip basit bir hareketle açılan bir kilit mekanizması olmasından dolayı öğretmenlerimiz tarafından kullanımı son derece kolay ve pratiktir.

2)   Kapıyı hareket ettiremeyen öğrenciler bir süre sonra kapı ile oynamaktan, kapı ile uğraşmaktan vazgeçmişlerdir. Öyleki kapının varlığını unutmuşlardır.

3)   Kapının, ders bitimi teneffüs başlangıcından teneffüs bitişi ders başlangıcına kadar açık kalmasından dolayı teneffüslerde kapının neden olduğu  yaralanmalar, kazalar ve diğer olumsuzluklar artık yaşanmamıştır. (Kapı çarpması, kapıya parmak sıkışması, kapının kontrol dışı kilitlenmesi vb.)

4)   Teneffüs boyunca sınıf kapısı açık kaldığından sınıf eşyalarına ya da arkadaşlarının eşyalarına zarar verme gibi problemler sona ermiştir.   5)   Kapının açık olması  nöbetçi öğretmenlerin koridorlarla birlikte sınıf içlerine de hakim olmalarını sağlamıştır.    6)   Kapıyı kapatmak mümkün olmadığından, kapıyı kapatarak kavga etme gibi bir takım istenmeyen davranışlar ortadan kalkmıştır. 7)   Gerekli-gereksiz kapı kapatma, kapı çekiştirme, sert açma-sert kapatma, duvara çarptırma gibi durumlar olmadığından; kapılar, kapı kilitleri, kapı kolları, menteşeler ve duvarlar artık  zarar görmemiştir.   8)   Okil kapı sabitleme kilit sistemi kapıları duvarda sabitleyerek kilitlediğinden koridorların rahatça hareket edilebilir alanlar haline gelmesini sağlamıştır.  Dolayısıyla çocuklara daha geniş ve güvenli bir alanda hareket etme imkanı sunulmuştur.   Amaçları doğrultusunda OKİL Kilit  %100   başarı sağlamıştır!

OKİL KAPI SABİTLE İŞ GÜVENİĞİ KİLİT SİSTEMLERİ  

* Kontrolün Sizde Olmasını İstiyorsanız

Kapınızın açık ancak kontrolünüz de olmasını istediğiniz her yerde Okil Kapı Sabitleme Kilit Sistemini Kullanabilirsiniz.

* Çocuk Güvenliği

Okil Kapı Sabitleme Kilit Sistemini özellikle çocukların bulunduğu her ortamda kullanabilirsiniz. Kapılarınız açık olarak sabitlenip kilitlendiğinden istem dışı kilitlenmeyi önleyerek,çocuklarınızın ya da öğrencilerin tam güvenliği sağlanır. Evler ve okullar yoğun olarak kullanıldığı yerlerdir.

* Yangın veya Deprem Halinde Kullanım

Kilit sistemimizin  kapıyı açık olarak sabitleyip kilitlemesi için belli bir hızda geriye gelmesi yeterlidir. Bu özelliği ile özellikle Deprem esnasında ya da Yangın halinde geriye doğru kendiliğinden giden kapılar açık olarak sabitlenir ve kilitlenir. Deprem ya da Yangın sonucunda kapıların kontrol dışı kilitlenmesi ya da kapalı kalması önlenmiş olur. Bu yönüyle Okil Kapı Sabitleme Kilit Sistemi tahliyelerin  sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine katkıda bulunur.

OKİL KAPISABİTLEME KİLİT SİSTEMİNİN YOĞUN OLARAK KULLANILDIĞI YERLER

Okul Sınıf Kapıları ve Okul Giriş Kapıları Bahçe Kapıları Resmi Daireler Hastaneler Ana Okulu ve Kreşler Ev Oda Kapıları Apartman Giriş Kapıları Garaj Kapıları Yangın Kapıları ·            OKİL KİLİT SİSTEMİ NASIL MONTAJ EDİLİR?  

·          

·         Yapılan testlerde, sert kullanılan mekanlarda (sınıf kapıları vb.) dübel kullanılarak duvarda yapılan montajların sağlıklı olmadığı anlaşılmıştır. Bu nedenle Kilit duvara monte edilirken duvarı içten dışa geçen uzunlukta vidaların kullanılması gerekmektedir.

  Kilit Sistemimiz iki bölümden oluşur. Bunlar;  Duvara takılan ana parça ve kapıya takılan kanca sistemidir. Duvarda en sağlam montaj sağlandıktan sonra kapı montajı da çok önemlidir.   Sınıf kapıları çoğunlukla kalitesiz ahşap pres kapılardır. Bu kapıların en sağlam yerleri köşelerdir. Kanca sistemimiz mutlaka kapıların köşelerine gelecek şekilde montaj yapılır. Kapıların orta kısımları boştur. Orta noktaya montaj yapılmak zorunda kalınsa bile buradan geçen kapı içi destek çıtası tespit edilerek bu çıta üzerine montaj yapılır.     Kapı içi boşluklara takılan sistemlerin uzun ömürlü olması mümkün değildir.  Bir ürünü mükemmel kılan kusursuz montaj yapılmasıdır. Okil kilit hiç bir şeyi şansa bırakmaz. 5 yıllık deneyimimiz  kusursuz üretim ve kusursuz montajda en önemli sermayemizdir.
Daha Fazla Açıklama
Hemen Al
 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Künyesi
 • Sınıf Materyalleri
 • SMGÜ 101
 • 0
 • 911
Ürün Özellikleri Başa Dön

OKİL KAPI SABİTLEME KİLİT SİSTEMİ NEDİR?OKİL Kapı Sabitleme Kilit sistemi, başta tüm kamu binaları olmak üzere özellikle okullarımızda yoğun olarak kullanılan sınıf kapıları için tasarlanmış kapıyı duvara kilitleyerek sabitleyen;  bir kilit mekanizmasıdır.


Okil Kapı Sabitleme Kilit Sistemi, kapı hareketliliğinin önlenemediği her yerde kullanılabilir. 

Okil Kapı Sabitleme Kilit Sistemi,mıknatıslı yada basit bir şekilde kapıyı tutan bir mekanizma değildir. Okil Kapı Sabitleme Kilit Sistemi, kapıyı duvarda kilitleyen özel bir kilit sistemidir. Onu yalnızca siz açabilirsiniz. Kilitlemek için geriye itmeniz yeterlidir. Bina içerisinde kaç kilit olursa olsun hepsini açmanız ve kullanmanız için bir anahtar yeterlidir.


OKİL KAPI SABİTLEME KİLİT SİSTEMİNİN

 EN ÖNEMLİ AMAÇLARI 
    Okul Giriş Kapılarının, bahçe kapılarının ve özellikle sınıf kapılarının neden olduğu yaralanma ve travmaları önleyerek öğrencilerimizin daha güvenli ortamlarda eğitim görmelerini sağlamak, 
    Öğrenciler tarafından bir oyun aracı olarak kullanıldığı için çok çabuk yıpranan, sürekli bakımı yapılan ve her yıl okullarımızı binlerce lira zarara uğratan sınıf kapılarının ve duvarlarının zarar görmesini engellemek; okullarımızın ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmak, amaçlarıyla geliştirilmiştir. 

 

OKİL KAPISABİTLEME KİLİT SİSTEMİ NASIL KULLANILIR?

 

Uygulama, teneffüs başlangıcında öğretmenin kapıyı duvara sabitleyerek kilitlemesi ve ders başlangıcına kadar kapının açık kalması prensibine dayanır.Kapının açık kalması ve öğrenciler tarafından kapatılamaması  bir çok olumsuzluğun ortadan kalkmasını sağlamıştır.
 
ANAHTARLI KULLANIM:   Öğretmen, dersin bitimi ve teneffüsün başlamasıyla birlikte kapıyı sadece basit bir şekilde geriye doğru iterek duvara monte edilmiş kilit mekanizmasına kilitler.  Teneffüsün bitimi ve dersin başlamasıyla birlikte öğretmen kendisinde bulunan anahtar ile kolay bir şekilde kapıyı açar ve normal haline getirir. Bütün kilitler tek bir anahtar tarafından açılmaktadır. Bu yönüyle öğretmenimiz bir den  çok sınıfta derse girse bile  sadece bir tane  anahtar kullanmaktadır.Kilit Sisteminin Kilitlenmesi için sadece kapının itilmesi yeterlidir.Dolayısıyla kilitlemek için anahtar kullanılmaz. Anahtar açmak için kullanılmaktadır.
 
 

OKİL Kilit,  üretim hatasındankaynaklı arızalar için 5 yıl garanti kapsamındadır.

OKİL   KİLİT SİSTEMİNİN TEST SONUÇLARI 
 

1)   Basit  bir hareketle kilitlenip basit bir hareketle açılan bir kilit mekanizması olmasından dolayı öğretmenlerimiz tarafından kullanımı son derece kolay ve pratiktir.

2)   Kapıyı hareket ettiremeyen öğrenciler bir süre sonra kapı ile oynamaktan, kapı ile uğraşmaktan vazgeçmişlerdir. Öyleki kapının varlığını unutmuşlardır.

3)   Kapının, ders bitimi teneffüs başlangıcından teneffüs bitişi ders başlangıcına kadar açık kalmasından dolayı teneffüslerde kapının neden olduğu  yaralanmalar, kazalar ve diğer olumsuzluklar artık yaşanmamıştır. (Kapı çarpması, kapıya parmak sıkışması, kapının kontrol dışı kilitlenmesi vb.)

4)   Teneffüs boyunca sınıf kapısı açık kaldığından sınıf eşyalarına ya da arkadaşlarının eşyalarına zarar verme gibi problemler sona ermiştir.
 
5)   Kapının açık olması  nöbetçi öğretmenlerin koridorlarla birlikte sınıf içlerine de hakim olmalarını sağlamıştır. 
 
6)   Kapıyı kapatmak mümkün olmadığından, kapıyı kapatarak kavga etme gibi bir takım istenmeyen davranışlar ortadan kalkmıştır.
7)   Gerekli-gereksiz kapı kapatma, kapı çekiştirme, sert açma-sert kapatma, duvara çarptırma gibi durumlar olmadığından; kapılar, kapı kilitleri, kapı kolları, menteşeler ve duvarlar artık  zarar görmemiştir.
 
8)   Okil kapı sabitleme kilit sistemi kapıları duvarda sabitleyerek kilitlediğinden koridorların rahatça hareket edilebilir alanlar haline gelmesini sağlamıştır. 
Dolayısıyla çocuklara daha geniş ve güvenli bir alanda hareket etme imkanı sunulmuştur.
 
Amaçları doğrultusunda OKİL Kilit  %100   başarı sağlamıştır!

OKİL KAPI SABİTLE İŞ GÜVENİĞİ KİLİT SİSTEMLERİ 
 

* Kontrolün Sizde Olmasını İstiyorsanız

Kapınızın açık ancak kontrolünüz de olmasını istediğiniz her yerde Okil Kapı Sabitleme Kilit Sistemini Kullanabilirsiniz.

* Çocuk Güvenliği

Okil Kapı Sabitleme Kilit Sistemini özellikle çocukların bulunduğu her ortamda kullanabilirsiniz. Kapılarınız açık olarak sabitlenip kilitlendiğinden istem dışı kilitlenmeyi önleyerek,çocuklarınızın ya da öğrencilerin tam güvenliği sağlanır. Evler ve okullar yoğun olarak kullanıldığı yerlerdir.

* Yangın veya Deprem Halinde Kullanım

Kilit sistemimizin  kapıyı açık olarak sabitleyip kilitlemesi için belli bir hızda geriye gelmesi yeterlidir. Bu özelliği ile özellikle Deprem esnasında ya da Yangın halinde geriye doğru kendiliğinden giden kapılar açık olarak sabitlenir ve kilitlenir. Deprem ya da Yangın sonucunda kapıların kontrol dışı kilitlenmesi ya da kapalı kalması önlenmiş olur. Bu yönüyle Okil Kapı Sabitleme Kilit Sistemi tahliyelerin  sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine katkıda bulunur.

OKİL KAPISABİTLEME KİLİT SİSTEMİNİN YOĞUN OLARAK KULLANILDIĞI YERLER

 • Okul Sınıf Kapıları ve Okul Giriş Kapıları
 • Bahçe Kapıları
 • Resmi Daireler
 • Hastaneler
 • Ana Okulu ve Kreşler
 • Ev Oda Kapıları
 • Apartman Giriş Kapıları
 • Garaj Kapıları
 • Yangın Kapıları
·            OKİL KİLİT SİSTEMİ NASIL MONTAJ EDİLİR?
 

·          

·         Yapılan testlerde, sert kullanılan mekanlarda (sınıf kapıları vb.) dübel kullanılarak duvarda yapılan montajların sağlıklı olmadığı anlaşılmıştır. Bu nedenle Kilit duvara monte edilirken duvarı içten dışa geçen uzunlukta vidaların kullanılması gerekmektedir.

 
Kilit Sistemimiz iki bölümden oluşur. Bunlar;  Duvara takılan ana parça ve kapıya takılan kanca sistemidir. Duvarda en sağlam montaj sağlandıktan sonra kapı montajı da çok önemlidir.
 
Sınıf kapıları çoğunlukla kalitesiz ahşap pres kapılardır. Bu kapıların en sağlam yerleri köşelerdir. Kanca sistemimiz mutlaka kapıların köşelerine gelecek şekilde montaj yapılır. Kapıların orta kısımları boştur. Orta noktaya montaj yapılmak zorunda kalınsa bile buradan geçen kapı içi destek çıtası tespit edilerek bu çıta üzerine montaj yapılır.  
 
Kapı içi boşluklara takılan sistemlerin uzun ömürlü olması mümkün değildir.  Bir ürünü mükemmel kılan kusursuz montaj yapılmasıdır. Okil kilit hiç bir şeyi şansa bırakmaz. 5 yıllık deneyimimiz  kusursuz üretim ve kusursuz montajda en önemli sermayemizdir.
Kargo ve Ödeme Başa Dön

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimizde Avrupa 1. sınıf Oracal Unifoll ve 3M markaları kullanılmaktadır.

EFT VE HAVALE İLE ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde EFT ve HAVALE ile ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?