Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

0505 263 82 37

Kapı Giydirme Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Kapı Giydirme Uygulaması Nasıl Yapılır ?
12-02-2020 tarihinde eklendi.
Kapı Giydirme Uygulaması Nasıl Yapılır ? Öncelikle beğendiğiniz modeli sitemizden sipariş ediyoruz . Kapı giydirme sipariş ederken tavsiyemiz kapı giydirme için ek seçenek olan laminasyon özelliğinide talep etmeniz.Kapı giydirme de laminasyon nedir dediğinizi duyar gibiyim.Kapı giydirme modeli folyo üzerine baskı yapıldıktan sonra üzerine koruma jelatini yapılmasıdır.kapımızın ölçülerini sağdan sola ve yukarıdan aşağıya net olarak alarak kapı giydirme

Kapı Giydirme Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Öncelikle beğendiğiniz modeli sitemizden sipariş ediyoruz.

Kapı giydirme sipariş ederken tavsiyemiz kapı giydirme için ek seçenek olan laminasyon özelliğini de talep etmeniz.Kapı giydirme de laminasyon nedir ? dediğinizi duyar gibiyim.Kapı giydirme modeli folyo üzerine baskı yapıldıktan sonra üzerine  koruma jelatini yapılmasıdır.kapımızın ölçülerini sağdan sola ve yukarıdan aşağıya net olarak alarak kapı giydirme ürün sayfasındaki ölçü girin bölümüne girmemiz önemlidir.Çünkü kapı giydirme modeli sizin kapınıza ve ölçülerine özel üretilecektir.

Kargo yoluyla elimize ulaşan kapı giydirme'yi paketini açıp öncelikle kontrol ediyoruz.Uygulama yapacağımız kapının yüzeyinin pürüzsüz ve temiz olmasına çok dikkat etmeliyiz.Çünkü Tozlu ve pürüzlü bir yüzeyde kapı giydirmemizden istediğimiz görüntüyü alamayız.

Kapı Giydirme işlemine geçecek olursak öncelikle kapı giydirmemizi kaldırıp kapı üzerine yaslayarak sabitliyoruz.Sabitlerken kapı giydirme'nin kapıyı tamamen kapladığına dikkat ediyoruz.Kapı giydirmemizi kapıya sabit bir şekilde tutarak üst kısmından kapı giydirme'nin yapışkan kısmının üstündeki kağıdın üst kısmını açarak kapı giydirmeyi kapıya yapıştırıyoruz.Böylelikle kapı giydirme'nin üst kısmı kapıya yapışmış oluyor.Kapı giydirmenin kağıdını yavaş yavaş açarak elimizdeki kredi kartı yada düz yüzeyli bir cisim yardımıyla yapıştırmayı tamamlıyoruz.

Kapı giydirme işlemi bittikten sonra kenarlarda kalan fazlalıkları falçata yardımı ile keserek kapı giydirme işlemimizi tamamlıyoruz.Hayırlı uğurlu olsun

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimizde Avrupa 1. sınıf Oracal Unifoll ve 3M markaları kullanılmaktadır.

EFT VE HAVALE İLE ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde EFT ve HAVALE ile ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?